Akademia Sukcesu to firma z branży szkoleniowej wspierająca wartości człowieka, rozwój jego naturalnych umiejętności oraz kompetencji  wraz z rozwojem  emocjonalnym potrzebnym do osiągnięcia sukcesu. Posiadamy doświadczenia w skutecznym wdrażaniu zmian restrukturyzacyjnych w różnych branżach, w optymalizacji wydajności pracy zespołowej, w rozwoju kadry kierowniczej decydującej o sukcesie w przedsiębiorstwach małej oraz średniej wielkości oraz w szkoleniu pracowników administracji publicznej.

W dzisiejszych czasach umiejętności merytoryczne nie są wystarczające, dlatego pomagamy rozwijać potencjał firmy poprzez rozwój kapitału ludzkiego, rozwijając umiejętności takie jak: komunikacja, zarządzanie emocjami, zarządzanie zespołem, relacje, sprzedaż, kreatywne rozwiązywanie problemów.

Dbając o rozwój osobisty i zawodowy, tworzysz przewagę nad konkurencją, co przekłada się na wzrost efektywności oraz rozwój firmy. Przeprowadzamy procesy badawczo – rozwojowe, stosując skuteczne oraz sprawdzone metody szkoleniowe i narzędzia w organizacjach oraz indywidualnie. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, dbamy o potrzeby i bezpieczeństwo naszych klientów, poprzez zespół doświadczonych ekspertów, którzy są praktykami i osiągają rezultaty. Naszą pasją jest rozwój osobisty i biznesowy, pomagamy zmieniać jakość życia oraz znaleźć równowagę tego co robisz, z tym kim jesteś.

Misją Akademii Sukcesu jest wspieranie ludzi w zmianie swojego życia na lepsze oraz rozwój przedsiębiorczości, przez rozwój potencjału ludzkiego tj. kapitału firm. Przyświeca nam idea wspierania w odkrywaniu mocnych stron ludzi, rozwijaniu ich umiejętności i kompetencji pomocnych w osiąganiu sukcesu osobistego i zawodowego.

Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli pokonamy strach przed własną słabością
Św. Jan Paweł II